Przemysław Kwiatkowski

Trening tenisa ziemnego – pakiet dla firm

Lubisz grać na korcie tenisowym? Jeżeli w Twojej pracy są też inni wielbiciele tenisa ziemnego, zachęcam do skorzystania z pakietu dla firm. Możecie wspólnie spotkać się przy rakietach i poćwiczyć. Oferuję treningi grupowe dla pracowników. Jeśli chcecie spędzić czas w ten sposób, a mieszkacie w Warszawie, zapraszam do odwiedzin największego obiektu tenisowego w Polsce. Wspólne ćwiczenia to rewelacyjny sposób na integrację zespołu, a także na zwykły relaks po pracy.

Pakiety firmowe dla fanów tenisa

Dzięki mojej propozycji możecie poświęcać się ulubionej aktywności na rewelacyjnie przygotowanym korcie tenisowym, do tego w korzystnej cenie. Wystarczy, że będziecie chętni na treningi tenisa ziemnego we dwoje lub w kilka osób. W trakcie grupowych zajęć gracze (czyli pracownicy firm) mają możliwość szlifowania swoich umiejętności. W ramach pakietu pomagam uczestnikom wyzbyć się nieprawidłowych nawyków oraz wyeliminować błędy techniczne. Początkujących natomiast uczę podstaw gry.

Prowadzone przeze mnie treningi grupowe cieszą się dużą popularnością wśród mieszkańców Warszawy. Jeśli wraz ze znajomymi z firmy planujesz częściej odwiedzać kort tenisowy, zapraszam do Mokotowa, gdzie odbywają się moje zajęcia. Możecie zdecydować się na pakiet, który umożliwi doskonalenie techniki pod okiem profesjonalnego instruktora. Jeżeli wszyscy uczestnicy to początkujący, szybko się przekonacie, że gra w tenisa ziemnego jest wspaniałą zabawą. Nauczę Was współpracy zespołowej, taktyki oraz odpowiednich strategii.

Treningi tenisa ziemnego w Warszawie

Spotkania odbywają się na Mokotowie, w obiekcie, który rozmiarami dominuje nie tylko nad innymi punktami w Warszawie, lecz również w całym kraju. Przy wyborze moich usług gracze uzyskują dostęp do terenu, na którym można grać niezależnie od pogody. Mówiąc o tego rodzaju aktywności, warto wspomnieć o finansach. Standardowy pakiet dla firm jest atrakcyjniejszy cenowo niż opłacanie pojedynczych spotkań na korcie tenisowym. Ponadto umożliwia chętnym grupowy trening tenisa ziemnego w komfortowych warunkach.

Nie ma znaczenia, czy lubicie grać na korcie, czy dopiero zaczynacie. Zakup pakietu dla firm to strzał w dziesiątkę dla tych, którzy chcieliby, aby zespół pracowników stał się jeszcze bardziej zgrany. Prócz tego nie sposób ukryć, że od dłuższego czasu ta dziedzina sportu cieszy się rosnącym powodzeniem. Oferowany przeze mnie trening tenisa ziemnego daje chętnym możliwość przyswojenia zasad gry w przyjaznej atmosferze, pod okiem zawodowca.

Integracja na korcie tenisowym

Jeżeli udało mi się zachęcić Cię do wzięcia pod uwagę takiej formy rekreacji, pozostaje namówić do niej kilku znajomych z pracy. Zrelaksujecie się na korcie w przerwie w pracy, możecie też przyjść po jej zakończeniu, aby wypocić się przy rakiecie tenisowej. Trening tenisa ziemnego dla firm to jedna z kilku propozycji, jakie przygotowałem dla zainteresowanych. Na grupowy pakiet zdecydowało się już wiele osób. Każdy uczestnik może liczyć na moje wsparcie w kwestii poprawy techniki gry. Zapraszam do kontaktu!

Scroll to Top