Przemysław Kwiatkowski

Cennik lekcji tenisa

Systematyczne zajęcia z profesjonalnym trenerem ułatwiają opanowanie prawidłowej techniki i stopniowe doskonalenie swoich umiejętności. W przypadku takiej usługi jak indywidualna lekcja tenisa cena wynosi 130 zł za godzinę, nie licząc kosztów wynajmu kortu tenisowego. Podczas pracy z uczniem skupiam się na korygowaniu ewentualnych błędów technicznych, poznawaniu podstawowych uderzeń (serwis, forehand, backhand), prawidłowym ruchu oraz właściwym przygotowaniu psychicznym. Dzięki temu po każdym spotkaniu można dostrzec postępy i coraz lepsze opanowanie techniki czy sposobów poruszania się.

Oprócz tego jako trener tenisa oferuję również zajęcia grupowe – cena za godzinę wynosi wówczas 160 zł. Tego typu usługa zmniejsza koszty związane z wynajmem kortu tenisowego, które w efekcie można podzielić na kilka osób. Warto zauważyć, że są to lekcje, które cieszą się dużą popularnością wśród znajomych lub par – wspólnie spędzony czas można wykorzystać na budowanie nowych wspomnień czy odreagowanie ewentualnych problemów. Co więcej, to ciekawa propozycja na zajęcia dla dzieci i młodzieży, na przykład dla rodzeństwa.

Zajęcia indywidualne

130 zł / godz.*

Zajęcia grupowe

160 zł / godz.*

*Ceny nie uwzględniają kosztu wynajmu kortu, doliczanego osobno.

Podczas pierwszych zajęć wypożyczenie rakiety gratis! 

Cena wynajmu kortu tenisowego 

Przedstawiony cennik dotyczy lekcji tenisa prowadzonych przez profesjonalnego trenera (indywidualnych lub grupowych), do których należy doliczyć wynajem kortu tenisowego. Cena takiej usługi zależy od danej lokalizacji. Oferuję zajęcia między innymi w Klubie Sportowym Warszawianka, w którym koszty różnią się w zależności od dnia tygodnia oraz godziny. Warto jednak zwrócić uwagę na fakt, że kort tenisowy jest czynny od wczesnych godzin porannych (od 7 rano) aż do północy. Dzięki temu na wynajem obiektu i lekcje tenisa z trenerem mogą zdecydować się osoby preferujące wysiłek fizyczny z samego rana lub po pracy. 

Ponadto oferuję lekcje tenisa w Szkole Tenisa Atol, w którym można zdecydować się na wynajem kortu tenisowego w formie karnetu na 20 lub 10 godzin. Cena takiego pakietu jest niższa niż w przypadku jednorazowych wejść, co pozwala na większą oszczędność. Inną lokalizacją, w której prowadzę zajęcia jako trener, jest Klub Korten zapewniający zadbane i przestronne korty tenisowe na wynajem w atrakcyjnych cenach.

Cennik wypożyczenia sprzętu do gry w tenisa

W przypadku pierwszej lekcji tenisa z trenerem wynajęcie rakiety jest darmowe. Dzięki temu każda osoba może sprawdzić, czy podoba jej się taka forma aktywności i czy chce inwestować we własny profesjonalny sprzęt. Warto przy tym wspomnieć, że wiele klubów sportowych oferujących wynajem kortów ma również wypożyczalnie sprzętu tenisowego. W efekcie przez początkowe godziny zajęć można korzystać z ogólnodostępnych rakiet i zdecydować, które modele wypadają najlepiej pod względem wykonania czy ceny

Nauka gry w tenisa to wyjątkowa forma spędzania wolnego czasu, która rozwija wiele umiejętności i przynosi satysfakcję. Jako trener z dużym doświadczeniem i niezbędnymi kwalifikacji pomagam w opanowaniu techniki oraz przedstawiam skuteczne strategie. To sprawia, że prowadzone przeze mnie lekcje są ciekawe i niezwykle efektywne.

Scroll to Top