Derek Redmond był jednym z faworytów do zdobycia złotego medalu w biegu na 400 metrów na olimpiadzie w Barcelonie 1992r. Kilka sekund po starcie Derek doznał kontuzji, która uniemożliwiła mu dalszą rywalizację… Rozpacz, złość i upór sportowca zdeterminowały go do kontynuowania biegu. Przed metą na bieżnię wbiegł jego ojciec z którym wspólnie przekroczył metę. Sport to nie tylko radosne chwile, to również gorzkie łzy i bolesne lekcje pokory. Prawdziwego sportowca cechuje walka do samego końca pomimo najtrudniejszych przeciwności. Derek swoim zachowaniem dał przykład poświęcenia i miłości. Dla mnie jeden z największych sportowców.

Film o sekrecie, który jest kluczem do radości, zdrowia, pieniędzy, miłości, szczęścia… do wszystkiego, czego zawsze pragnąłeś. W tym niesamowitym filmie znajdziesz WSZYSTKIE pomoce potrzebne do poznania i zrozumienia zasad Sekretu.
Jest to film niezwykły, który wzbudził wiele kontrowersji, a zarazem zyskał entuzjastyczne przyjęcie na całym świecie. Nakręcony na podstawie książki, która pokazuje jak w sposób łatwy i dla każdego dostępny możemy odmienić swoje życie. Czym naprawdę jest ten sekret, ta tajemnica będąca kluczem do szczęście, pieniędzy, miłości, zdrowia i wszystkiego, czego można zapragnąć?

Nagranie to jest czymś w rodzaju pozytywnego programowania podświadomości. Zamknij oczy, odpręż się, włącz to nagranie i daj się zaprogramować na odniesienie sukcesu.

Podejmujesz nowe wyzwanie w swoim życiu, ale nie wiesz jak zacząć ? W tym filmie znajdziesz podpowiedź ! Jeżeli poczułeś/aś zwątpienie w coś co robisz, oglądnij Krok Pierwszy i jedź dalej !

Walcz o marzenia, nawet jeśli wydają się nieosiągalne. Walcz wytrwale do końca. Walcz dla siebie, to Twoje życie.
Nie zwracaj uwagi na to co inni powiedzą, bo to nie jest istotne. Istotne są Twoje marzenia, plany i cele a po drodze każdy błędy popełnia.

Fragment filmy ” Boska Interwencja „, który pokazuje nijakie podejście jednego z zawodników footballu. Trener chce mu udowodnić drzemiącą w nim moc i wyciągnąć z niego to co najlepsze. Umawiają się na pokonanie pewnego dystansu w trudnym ćwiczeniu, co wywołuje śmiech u kumpli z drużyny. Trener w sposób niekonwencjonalny ale i niesamowity dopinguje swojego podopiecznego. Mimo cierpienia i bólu zawodnik prze do przodu a kolegom z zespołu zaczynają opadać szczęki ze zdumienia. Fragment tego filmu utkwił mi tak mocno w głowie i pamięci, że często wracam do niego po odrobinę motywacji dla siebie. To jest moc !

Czasami czujesz się zmęczony, słaby. A kiedy czujesz się słaby, chciał byś się poddać.
Musisz jednak szukać wewnątrz siebie,
musisz odnaleźć tą wewnętrzną siłę i wyciągnąć ją z siebie,
zyskać motywację by się nie poddawać.
By nie rezygnować, nie ważne jak mocno  się załamałeś i upadłeś na twarz.

Każdy może zostać ojcem, ale tylko ktoś wyjątkowy może zostać tatą.
Dick Hoyt – ociec, który ze swoim sparaliżowanym synem Rickiem od ponad 30 lat startuje w maratonach i triatlonach.
Gdy biegną ojciec pcha wózek, gdy jadą na rowerze, Rick siedzi w „koszyku” przed kierownicą, a gdy wypływają na ocean, ojciec przenosi syna do pontonu i holuje go na 1,5-metrowej linie. A Rick marzy, by choć raz role się odwróciły. Tak jednak nigdy nie będzie, bo urodził się z porażeniem mózgowym i choć dziś ma 47 lat, na rękach ojca wygląda jak chłopiec…
w 2013 powstał film inspirowany tą historią o tytule ” Ze wszystkich sił „.

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *