LISK to platforma zdecentralizowanych aplikacji oparta o technologie JavaScript oraz Jode.js na łańcuchach bocznych. Każda aplikacja posiadać będzie swój własny blockchain, połączony z głównym Blockchainem LISK. Taka infrastruktura pozwoli uniknąć wielu problemów związanych z potencjalnymi błędami w przyszłych aplikacjach ponieważ nie będą one dotykały głównego Blockchain LISK, a jedynie łańcuch bocznych aplikacji. Dodatkowo te sposób zapewnia większą skalowalność systemu w przyszłości. Infrastrukturę sieciową tworzą delegaci i ochotnicy z różnych stron świata, dzięki czemu system jest zdecentralizowany.

Skupimy się na tym czy warto jest teraz inwestować w kryptowalutę LISK ( LSK).
Obecnie cena LISK to ok 20 zł / 1 LISK i cena ta utrzymuje się w tej granicy od kilkunastu dni. Pytanie czy warto inwestować w tej cenie w tą kryptowalutę ? Moim zdaniem TAK WARTO. Jest to cena jeszcze czysto spekulacyjna, która opiera się na zapowiedziach rebrandingu i stworzenia platformy LISK, która umożliwi budowanie własnych zdecentralizowanych aplikacji za pomocą języka programistycznego JavaScripts. Język jest używany przez miliony programistów, wiec pytanie czy platforma ma potencjał ?

Co czeka nas w związku z planowanymi zmianami LISK ?
Aktualnie trwa rebranding LISKa ( zmiana strony, logo), natomiast w listopadzie/grudniu ma wejść LISK SDK alpha relase umożliwiający budowanie aplikacji za pomocą JavaScript. Aktualna cena LISKa jak wspomniałem jest ceną spekulacyjną, pytanie się nasuwa jaką cenę będzie miała kryptowaluta po uzyskaniu wartości użytkowej i czy warto nabyć jednostki w tej chwili ?

HISTORIA rebrandingu kryptowalut w ostatnim czasie :
‚PIVEX’ –
cena po rebrandiungu wzrosła o 1000 %  ( w ciągu 4 tygodni)
‚Antshares’ – zmianana NEO, wzrost o 1000 % z 5,5$ za jednostkę na 55 $ ( wciągu 4 tygodni)
jak będzie z LISK ?

Zespół LISKa planuje w najbliższym czasie wydać ok 40 mln $ na reklamę kryptowaluty. Strona tradingview.com szacuje, że LISK do końca roku urośnie 15 krotnie. Każda złotówka daje 15 zł przy tym założeniu. Patrząc na historię ostatnich rebrandingów myślę, że jest to możliwe. Pamiętajmy, że mówimy nadal o tym co może się wydarzyć i każdy podejmuje ryzyko na własną odpowiedzialność.
Z prawej strony załączam aktualny wykres kursu LISK.

Infrastruktura wokół kryptowalut jest coraz większa, popyt generuje wysokie ceny. Osobiście inwestuję teraz moje oszczędność właśnie w kryptowalutę LISK, oczywiście liczę na bardzo lukratywne zyski z tego tytułu, ale trzeba brać też pod uwagę ryzyko. Inwestuj tylko wolne środki. Spekulacje są bardzo optymistyczne dla inwestorów w LISK a wszystkie znaki na niebie wskazują, że ogromnie zyska na wartości.

Pamiętaj, że niniejsza treść nie jest ofertą a jedynie przedstawieniem aktualnej sytuacji kryptowaluty LISK. Jeżeli jednak zdecydujesz się na jej zakup to skorzystać z mojego linku referencyjnego : https://auth.bitbay.net/ref/kwiataron

Jeżeli potrzebujesz pomocy przy rejestracji to zapraszam do kontaktu tel lub po przez FB
https://www.facebook.com/przemekaron.kwiatkowski

Zapraszam również do dołączenia do grupy na FB Kryptowaluty Polska

Lukratywnych decyzji życzę i powodzenia 🙂