Jesteś pasjonatem gier online ? Twoim hobby jest CS, World of Tanks albo LoL ? Chcesz zamieniać swoją pasję do gier na realne korzyści ? Poznaj znakomity program partnerski dla graczy ONLINE, czerp korzyści z gry już dziś !

PWNWIN.COM to platforma eSportowa z turniejami i wyzwaniami dla takich gier jak World of Tanks, Smite, DOTA II, Paladins, CS:GO oraz League of Legends. Dla każdej gry dostępne są codzienne zadania, wyzwania oraz turnieje. Z reguły są to 2/3 dniowe wyzwania. Za wykonane zadanie gracz otrzymuje coiny, które można inwestować w wyzwania z wpisowym, które oferują większe wygrane czyli z czasem generować większe zyski lub też wymieniać na dostępne nagrody takie jak Gift karty, asortyment premium w swojej grze typu konto premium, sprzęt gamingowy czy karty PayPal wartości 20$ oraz 50$.

Rejestracja i uczestnictwo w programie jest darmowe! Nie musisz fatygować swoich środków. Każda gra ma dostępne bezpłatne turnieje i wyzwania z których możesz systematycznie czerpać profity. Każdego dnia dostępne są nowe zawody. Profit zależny jest od jakości gry. Jeżeli gracz jest dobry to będzie uzyskiwał wysokie pozycje w wyzwaniach co przełoży się na lepiej opłaconą pozycję końcową.

Pozycja w rankingu oceniana jest na podstawie najlepiej rozegranej serii (4/5 bitwy randomowe z rzędu [WoT]) od dołączenia do wyzwania. Następnie należy wyłączyć i ponownie włączyć klienta gry ( grę), wówczas seria zostaje zapisana.
Wszystko dostępne w darmowych i płatnych wariantach, gdzie jak można się domyślić w przypadku tych drugich nagroda jest wyższa a dobrzy gracze potrafią zrobić z tego świetny użytek. Kapitał można budować na darmowych wyzwaniach. Jeżeli polecimy platformę swoim znajomym to będziemy otrzymywać pewien profit z ich wykonanych zadań z wpisowym oraz jednorazową premię za polecenie.

Sam proces jest bardzo prosty. Należy zarejestrować się na platformę do której link załączam poniżej ( mój link referencyjny). Za pewne posiadasz konto w którejś wymienionych wyżej gier. Należy w pierwszej kolejności zarejestrować się, następnie wybrać z dostępnych grę w którą grasz w celu integracji platformy turniejowej z kontem i zaczyna się zabawa – samouczek prowadzi przez cały proces. ( proces jest bezpieczny, pobierane są tylko informacje o statystykach i pojazdach gracza (przykład WOT).

Punkty otrzymuje się za:
– Jakość gry
– Codzienne logowanie
– udział w zadaniach
– udział w wyzwaniach i turniejach
– za polecanie

Rejestracja jest darmowa.
Życzę powodzenia, wysokich wygranych i lukratywnych profitów z uczestnictwa w programie.
Win Cash & Other Prizes

Rejestracja :
http://social.pwnwin.com/share?referrer=kwiataron